VRS İklimlendirme Sistemi | Hidro Kit

• VRS Therma Green, yeni konutların ve evini yenilemek isteyenlerin ISITMA, SOĞUTMA ve SICAK SU ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Havadan suya ısı pompası sistemleri, mevcut doğal gaz, sıvı ve katı yakıtlı konvansiyonel sistemlere göre daha fazla enerji verimliliği sunan alternatif enerji kaynaklı sistemlerdir. Hem mevcut hem de yeni inşa edilen sistemlerde, radyatörlü ya da fan coilli uygulamalar için optimum çözüm sağlamaktadır.

hidro-kit-vrv-vrs-vrf-iklimlendirme-klima-isitma-sogutma

Bu yeni teknoloji, mevcut güneş enerjisi kolektörleri ile kombine çalışarak fosil kaynaklı yakıtlara olan bağımlılığı ve enerji maliyetlerini azaltmaya yönelik konutsal iklimlendirme ihtiyaçları için ideal bir çözüm sağlamaktadır.

BİZİ ARAYIN +90 212 237 35 37• Arçelik havadan suya ısı pompası sistemi, dış ünitede bulunan inverter kompresör sayesinde, kısmi yüklerde ihtiyaca göre çalışma kapasitesini ayarlayarak enerji tüketimini minimum seviyeye indirir. Gelişmiş ısı değiştirici tasarımı ve optimum çevrim tasarımı ile ısıtmadaki nominal şartlardaki COP değeri 4,5 oranını sağlamaktadır.

• Aynı zamanda uzaktan erişime sahip, merkezi yönetim sistemleriyle iletişim protokollerine sahip gelişmiş dokunmatik kumanda sistemi ile enerji tüketiminin takibi ve konfor şartlarının kontrolü yapılabilmektedir.

  • VRS (Variable Refrigerant System); VRF (Variable Refrigerant Flow) veya VRV aynı özellikte ki sistemleri ifade etmek için kullanılır.

VRS iklimlendirme Sistemleri (5) hakkında ki en güncel ürün kataloğumuzu görmek için aşağıda ki bağlantıyı sağ tıklayıp Bağlantıyı farklı kaydet deyin.

Hidro Kit Nedir?

Hidro Kit, iç mekanda ki atık ısıyı su ısıtmada kullanan çevre dostu bir iklimlendirme aracıdır. Okul, hastane, ofis gibi mekanlar için tasarlanan bu teknoloji harikası ürün ortamda ki CO1 salınımını da azaltır.

Kataloğu görmek için buraya tıklayınız.